fbpx

Dent Dream Diş Kliniği’ne Hoş Geldiniz

Dent Dream, Diş Doktoru Damla Zenar koordinasyonunda hasta odaklı dijital diş hekimliği vizyonuyla kuruldu. Sağlıklı kalmayı ve koruyucu diş hekimliği uygulamalarını öncelikli hale getiren kliniğimiz bunun yanında global arenada gelişen tüm yenilikleri de bünyesinde barındırmaktadır. Kliniğimizde tüm tedavi planlamaları ve takipleri, konusunda uzman ve yetkin doktorlarımız tarafından organize edilmektedir.

Tedavi Hizmetlerimiz
Dent Dream’in 20’den fazla branşta sunduğu hizmetler hakkında bilgi alın.

Uzman Hekimlerimiz

Dt. Damla Zenar

Damla Zenar 2003 yılında Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. Kendisinin 19 yıllık devlet ve özel sektör deneyiminin yanında Estetik Diş Hekimliği, İmplantoloji ve Endodonti alanlarında global anlamda geçerli sertifikaları bulunmaktadır.

Dent Dream kurucu diş doktorlarının yanı sıra konusunda yetkin dental asistanları ve alanlarında uzman hekimlerden (periodontolog, cerrah – implantolog, ortodontist ve pedodontist) oluşmaktadır.

Dent Dream Ayrıcalıkları

Son teknoloji ekipmanlarla donattığımız kliniğimizde sunduğumuz yenilikçi çözümler sizleri bekliyor.

Çözüm Ortağı Diş Kliniği

Kliniğimizdeki ilk tanışmamızda, size daha iyi tanımak ve size özel çözümler sunmak adına kişisel bilgilerinizi, genel sağlık bilgilerinizi ve estetik beklentilerinizi içeren DPIE (Dent Dream Patient Information and Expectation) formunu sizinle birlikte dolduruyoruz.

Son Teknoloji Dental Ekipmanlar

Sektördeki en yeni ve dijital sistemleri içeren kliniğimizde dijital panoramik ile alınan röntgeniniz değerlendirilir, ağız içi kamera uygulamasıyla mevcut ve olası problemler size gösterilerek, nasıl bir tedavi uygulanabileceği anlatılır ve alternatif tedavi yöntemleri tercihinize sunulur.

Ücret Ön Bilgilendirmesi

Kliniğimizde tedavinin içeriği ve zaman planı sizinle koordineli olarak belirlenir ve ücretler, tedavi paketleri ve aile üyelikleri konusunda tedaviye başlamadan önce bilgilendirilirsiniz.

Online Randevu Sistemi

Randevularınızı telefonla ya da online randevu sistemimiz üzerinden alabilirsiniz. Belirttiğiniz tarihden 1 gün önce aranarak randevunuz konusunda karşılıklı teyitleşme yapılır.

Acil Randevu Talebi

Acil durumlarda 0 546 519 30 30 hattımıza başvurarak 7/24 acil randevusu alabilirsiniz.

Avantajlı Sağlık Paketleri

Ödeme kolaylıkları ve avantajlı sağlık paketleri  için uygulamaya aldığımız Aile Sağlık Planı ve DPLP (Dent Dream Patient Loyalty Program) hakkında detaylı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilirsiniz.